آموزش جاوااسکریپت انجمن ها react native مشکل در ارسال اطلاعات به سرور در react native

در حال نمایش 8 نوشته (از کل 8)
  • نویسنده
    behi gh
    مشارکت کننده

سلام وقت بخیر
    مشکلی در ارسال اطلاعات به سرور دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    اطلاعات من از sqlite خونده میشه و برای هر اطلاعات یک جیسون ساخته میشه و این جیسون ها به سمت سرور ارسال میشن
    در واقع این کد من مشکلش اینجاست که تو تعداد زیاد درست کار نمیکنه و از سمت سرور به خطایی برخورد میکنه که میگه داده ها پشت سر هم ارسال میشن و تو سرور id یکسان میگرن
    من یکی یکی ارسال میکنم همچین مشکلی ندارم ولی وقتی تعداد از دوتا که بالا بره به این مشکل برمیخورم

#45949 پاسخ
    behi gh
    مشارکت کننده

چرا امکانش نیست کد ها رو بفرستم
    ارسال نمیشن

#45953 پاسخ
    behi gh
    مشارکت کننده

#45962 پاسخ

خب سرور چه خطایی رو داره بر میگردونه؟
    این موضوع رو باید با کسی که سرور رو نوشته بررسی کنید و ببینید چه مشکلی وجود داره.
    به احتنال زیاد سمت شما مشکلی وجود نداره

#45974 پاسخ
    behi gh
    مشارکت کننده

از سمت سرور همچین خطایی برگشت داده میشه

و میگن داده ها رو با دیلی به سمت سرور بفرستید منم همچین کاری کردم ولی باز این مشکل وجود داشت

#45984 پاسخ
    behi gh
    مشارکت کننده

ممنون میشم به این لینک برید و کد منو مشاهده کنید
    اینجا هرکاری کردم نتونستم کد رو ارسال کنم
    stackoverflow.com/questions/61028269/having-trouble-sending-information-to-the-server
    از async await هم استفاده کردم ولی بازم مشکل پابرجا هست

#45985 پاسخ
    behi gh
    مشارکت کننده

بعضی از مواقع هم با این خطا روبرو میشم
    {errors: {A non-empty request body is required.}, title: “One or more validation errors occurred.”, status: 400, traceId: “80006330-0000-e100-b63f-84710c7967bb”}
    این خطا چه موقعی رخ میده؟

#45996 پاسخ
    علیرضا
    مدیرکل

همینطور که قبلا گفتم باید این رو با کسی که سمت سرور نوشته چک کنید چون الان داره میگه body درخواست که میزنید خالیه.باید چک بشه سمت سرور که آیا اطلاعات به درستی ارسال میشه یا نه؟
    نمیتونید بدون چک کردن سمت سرور این مشکل را حل کنید

در حال نمایش 8 نوشته (از کل 8)
پاسخ به: مشکل در ارسال اطلاعات به سرور در react native
اطلاعات شما: