برچسب ها: 

• این موضوع 11 پاسخ، 2 کاربر را دارد و آخرین بار در 4 سال، 2 ماه پیش بدست علیرضا به‌روزرسانی شده است.
در حال نمایش 12 نوشته (از کل 12)
  • نویسنده
    majdialir.98
    مشارکت کننده

با سلام من در این جلسه تو قسمت resetpasswordController و داخل resetPassword مشکلی که دارم req.body.token رو undifind نشون میده و داخل دیتابیس use آپدیت نمی شود لطفا راهنمایی کنین

#47269 پاسخ
    علیرضا
    میهمان

استاد یکی از دوستان هم چنین مشکلی داشت به کمک مستندات ایشون حل کردم ولی باز use درست آپدیت نمی شود

#47277 پاسخ
    علیرضا
    میهمان

آقای کیانی لطفا جواب بدین این قسمت شما کلا مشکلات زیادی داره شما هیچ اروری رو تو پروژه برسی نکردین اگر از متغییر passwordreset یک کونسل بگیرین یه مقدار نال را برمیگرداند در صورت تغییر findOne به find هر ایمیلی را قبول کرده و پسورد آن را تغییر میدهد شما تو این قسمت هیچ حالت ارور ها را برسی نکردین

#47281 پاسخ
    علی
    مشارکت کننده

کد زیر رو اضاف کردین و مشکلتون حل نشد؟؟

#47284 پاسخ
    علیرضا
    میهمان

نه اینجوریم حل نمیشه آخه مشکل اصلی passwordrest هست این قسمت درس کار نمیکنه اگه میشه الگوریتم بهتر رو پیشنهاد بدین در هیچ کدام شرایط درس کار نمیکند

#47297 پاسخ
    علی
    مشارکت کننده

مواردی که گفتین بررسی شد مشکلی در واقع وجود نداشت شما محتوای این دو فایل رو جایگزین فایل های خودتون کنید صددرصد مشکلی نباید وجود داشته باشه
    https://easyupload.io/8mox4y
    در صورتی که مشکل باز هم برطرف نشد سورس پروژتون رو قرار بدین تا بیشتر بررسی بشه

#47329 پاسخ
    علیرضا
    میهمان

با سلام استاد باز حل نشده موقع ریست خطا میده کاربری با این مشخصات و جود نداد اگه امکانش هست ایمیلتون رو بفرستید سورس کد رو براتون ایمیل کنم

#47333 پاسخ
    علی
    مشارکت کننده

فایلتون رو میتونید هم به ایمیل زیر و هم از طریق سرویس های آپلود رایگان آپلود کنید و لینکش رو اینجا قرار بدین
    reactapp.ir@gmail.com

#47336 پاسخ
    علیرضا
    میهمان

استاد به ایمیل فرستادم

#47331 پاسخ
    علیرضا
    میهمان
    #47364 پاسخ
    علی
    مشارکت کننده

سلام وقت بخیر
    در فرآیند فراموشی رمزعبور و البته تغییر رمز عیور مشکلی وجود نداشت و به درستی انجام میشد نکته ای که اهمیت داره این هست که شما باید از اطلاعات mailtrap و inbox که توی این سرویس خودتون ایجاد میکنید استفاده کنید که داخل کد این موضوع رعایت نشده بود.

#47384 پاسخ
    علیرضا
    میهمان

سلام
    بلع استاد فرمایشات شما صحیح است حل شد ممنون

در حال نمایش 12 نوشته (از کل 12)
پاسخ به: مشکل جلسه 17
اطلاعات شما: