برچسب ها: 

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 15)
  • نویسنده
    mousavi.amir1616
    مشارکت کننده

سلام وقت بخیر
    من از phpstorm استفاده میکنم اما یه سوالی که دارم وقتی رو پروژه تغییراتی میدم سرور ریست میشه اما دوباره استارت نمیشه و باید دوباره خارج بشم از سرور و دوباره npm start رو بزنم میخواستم ببینم مشکل کجاست ؟؟؟

#47717 پاسخ
    علی
    مشارکت کننده

سلام
    از کانفیگ nodemon در فایل package.json استفاده می کنید؟؟ در این فایل در بخش start باید به جای node از nodemon استفاده کنید

#47724 پاسخ
    mousavi.amir1616
    مشارکت کننده

بله از nodemon استفاده میکنم و در بخش start از nodemon server.js

#47736 پاسخ
    علی
    مشارکت کننده

اینطور که شما بیان میکنین که مشخص نمیشه مشکل از کجاست!! کانفیگ رو دقیقا چک کنید با سورس اصلی پروژه

#47742 پاسخ
    mousavi.amir1616
    مشارکت کننده

چک کردم با سورس اصلی یکیه?

#47744 پاسخ
    علی
    مشارکت کننده

سورس اصلی اجرا میشه درسته ! دقیق بررسی کنید این موارد ارورهایی هست که برمیگرده به نحوه کدنویسیتون وگر نه نباید مشکلی برای اجرا داشته باشید کدتون رو بررسی کردم و واقعا هیچ بخشی بدون ارور نبود!!

#47746 پاسخ
    mousavi.amir1616
    مشارکت کننده

خوب من چطوری این ارور ها رو پیدا وقتی برام اروری نشون نمیده ؟؟؟

#47747 پاسخ
    mousavi.amir1616
    مشارکت کننده

این رو هم قبول کنید که وقتی یه قسمت از دوره رو نگاه میکنی اینقدر داخلش فیلم کات میشه و بعدش که برمیگرده کلی تغییرات داخلش ایجاد شده و ادم میمونه کجا هارو باید تغییر بده ضمن اینکه شما توی هر پارت نیومدین سورس مربوط به همون پارت رو بذارید و به صورت کلی سورس پروژه نهایی رو گذاشتید و این یه مقدار عیب یابی رو برای منی که سر در نمیارم کارو خیلی سخت میکنه واقعا این اولین باره من همچین چیزی میبینم اگه پارت به پارت یا فصل به فصل سورس رو قرار میدادید الان اینهمه مشکل به وجود نمیومد وقتی برای من سورس اصلی داره اجرا میشه از کجا میتونم بفمم که برنامهم سرشار از ارور هستش با توجه به اینکه هر قسمت کمتر از نیم ساعت نیست قبول کنید که اشتباه پیش میاد و بازم میگم هر جا به مشکل میخورم اون قسمت رو 2 تا 3 بار فیلم رو چک میکنم و از بابت اینکه فیلم هارو با دقت نگاه کنم کاملا مطمئنم که هیچ جای فیلم از دستم در نرفته

#47749 پاسخ
    mousavi.amir1616
    مشارکت کننده

خوب الان من باید چی کار کنم ؟
    چطوری باید پیداشون کرد ارور هارو

#47760 پاسخ
    علی
    مشارکت کننده

چند episode از ابتدای دوره مشکلاتی داشته که در طی 10 ماه گذشته ای که دوره منتشر شده بارها توسط کاربران مطرح شد و در همین بخش مورد بررسی قرار گرفته و برطرف شده و ارورهایی که شما دارین اصلا نزدیک به محتوایی که در اختیارتون قرار گرفته نیست من سعی کردم تمامی ارورهایی که برمیخورید که مرتبط با سرفصل های دوره هست رو برطرف کنم و چالشی از این بابت نداشته باشید و بتونید همینطور بدون مشکلی ادامه بدین من کد شما رو بررسی کردم و ارورهایی داشتین که اصلا به سرفصل ها ربطی نداره !!! سبک کدی مه زدین این مشکلات و ارور ها رو به وجود آورده تک به تک فرآیند debuging کدتون رو انجام بدیم تا ارورها برطرف بشه هرجایی اروریی مرتبط با سرفصل های دوره داشتین من در خدمت شما هستم. موفق باشید

#47771 پاسخ
    mousavi.amir1616
    مشارکت کننده

خیلی ممنون
    واقعا نمیدونم منظورتون از سبک کدی که زدیم یعنی چی غیر از کد شما هم مگه میشه کد زد واقعا متوجه نمیشم ؟
    مگه من به جز دیدن دوره شما میتونم سبک دیگه ای کد بزنم یه حرفی میزنیدا هر چی که دارید توی فیلم کد میزنید من هم دارم به همون نحو کد میزنم از پیش خودم که کد نزدم
    و اینکه میگید دیباگ کن و مشکلاتتو پیدا کن من اگه میدونستم چطوری میشه دیباگ کرد و ارور ها رو بفهمم که به شما پیام نمیدادم
    تمام مراحل رو خط به خط با شما جلو رفتم
    فقط سوال من اینه که متد populate برای من نمیاد ادرس فیلد رو بگیره ادرس ref رو میخواد و وفتی میخواد به من نشون بده که یوزر مورد نظر چند تا کورس رو ثبت کرده. میاد خودشو نشون میده یعنی اطلاعات خودشو نشون میده
    بعد از دو ماه دنبال کردن دوره با توجه به حرف خودتون که توی دوره دیجی کالا گفتید برید نود جی اس سایت رو خریداری کنید اعتماد کردم و خریدم اگر میدونستم میخوام اینطوری جواب بگیرم نظرم به کل در مورد سایتتون عوض میشد .
    موفق باشید

#47781 پاسخ
    علی
    مشارکت کننده

دوست عزیز اعتماد شما به مجموعه reactapp ارزشمنده شما در طول پروژه ای که دارین توسعه میدین مطمئنن چالش هایی دارید و با ارورهایی مواجه میشین که باید بتونید اون رو برطرف کنید شما بارهای طی تاپیک های مختلف ارورهای خودتون رو قرار دادین و مشکلتون برطرف شد این روند برای تمام کاربران به همین شکل بوده و طی این 10 ماه گذشته این مشکلات برطرف شده حالا شما ممکن هر چیزی رو به کدتون اضاف کنید که باعث بشه ارور داشته باشین پس توقع نداشته باشین که این ارور رو هم من برای شما برطرف کنم!! زمانی ارور شما میشه مشکل دوره که خیلی از کاربران دوره اون رو مطرح کنند به همین جهت تقریبا میشه گفت هر مشکلی که در سورس اصلی بوده برطرف شده در طی تاپیک های مختلف. میگید من تو populate مشکل دارم آیا تا به حال توی داکیومنت mongoose این مورد رو چک کردین !!!؟؟ مطمئنن نه !! میگید npm start برای من reload نمیشه آیا برگشتین به کد نگاهی بندازین که چرا یه همچین اتفاقی میفته خیلی از مشکلاتی که دارین با چند search کوچک در google برطرف میشه سایر توسعه دهنده ها برای debuging پروژه و رفع خطاهایی که دارن به نظرتون چکار میکنن؟؟ تا زمانی search نکنید و دنبال error نگردین شک نکنید که هیچ اتفاقی نمیفته. نظرات شما برای من قابل احترامه و هر جایی به مشکلی برخورد می کنید در چارچوب دوره من در خدمت شما هستم و حتما با کمک هم این مشکلات رو برطرف میکنیم.

#47798 پاسخ
    mousavi.amir1616
    مشارکت کننده

(node:23220) UnhandledPromiseRejectionWarning: MissingSchemaError: Schema hasn’t been registered for model “Course”.

manzor az in khat error yani chi ke register nist Course

chera man vaghti Course toy method payin ba c bozorg minevisam barname error nadareh ama khob name doraro toy modiriyat video neshon nemideh vali aghe ba c kochik benevisam error bala ro mideh
    man khodam midonam ke bayad adress field ro behsh dad ama mal man kar nemikoneh

async index(req,res,next){
    let page = req.query.page || 1;
    const episodes = await Episode.paginate({},{page , limit : 10 , sort : {createAt : 1} , populate:’Course’});

res.render(‘admin/episode/index’ , { episodes });

}

#47800 پاسخ
    mohammad Reza
    میهمان

سلام استاد منم مشکل ایشون رو دارم
    نمیدونم چرا courses رو با C بزرگ که مینویسم برنامه مشکل نداره ولی درست کار نمیکنه
    تو قسمت مدیریت ویدئو نام دوره رو نشون نمیده

#47816 پاسخ

داخل مدل course درست Export نگرفتین حتما اینو جایگزین کنید
    module.export = mongoose.model(‘Course‘, Course)

داخل مدل user

دقت کنید من یک بار دیگه یه توضیح کوتاه برای populate بدم …. زمانی که شما در یک collection قیلد مرتبط با یک collection دیکه رو ندارید باید virtual field تعریف کنید داخل مدل مورد نظر و اگر داخل collection فیلد مرتبط با یک collection دیگه وجود داشت خب دیگه نیازی به virtual field نیست و مستقیما از عنوان فیلد داخل populate استفاده میکنید دقت کنید وقتی virtual field تعریف میکنید باید ref رو برابر با collection دوم قرار بدین با عنوانی که از اون collection داخل مدلش export گرفتین البته localField و foreignField رو هم باید مشخص کنید.

در حال نمایش 15 نوشته (از کل 15)
پاسخ به: پاسخ#47760 در npm start
اطلاعات شما: