آموزش جاوااسکریپت انجمن ها react native خطا در اجرای اپلیکیشن در شبیه ساز پس از نصب react native

• این موضوع 19 پاسخ، 5 کاربر را دارد و آخرین بار در 4 سال، 11 ماه پیش بدست مهدی به‌روزرسانی شده است.
در حال نمایش 5 نوشته (از کل 20)
  • نویسنده
    بهزاد
    میهمان

با دستور cd android && ./gradlew clean
    اجرا نشد
    رفتم توی پوشه android دستور gradlew clean اجرا کردم یکم زمان برد build successful داد
    اومد و دستور react-native bundle –platform android –dev false –entry-file index.js –bundle-output android/app/src/main/assets/index.android.bundle –assets-dest android/app/src/main/re توی روت اجرا کردم همون اتفاق و همون خطا و پوشه assets خالیه اجرا با شبیه ساز و دیوایس واقعی هم ارور The development server returned response error code: 500 رو میده…
    تمام مدت اتصال به اینترنت یک بار با tdlte یه بار با همراه اول و مخابرات و دی ان اس هام ام به شکن متصله
    دارم دیگه دیوانه میشم از بس هرکاری کردم و این درست نشد…

#19659 پاسخ

در دایرکتوری پروژه دستور react-native start رو اجرا کنیدو ببینید هنوز هم مشکل رو دارید

#29472 پاسخ
    امیر
    میهمان

با عرض سلام . من از مخاطبان سایت شما هستم و ممنون از مطالب عالی و درحه یکتون من هم همین مشکل رو دارم و عکس صفحه نمایش در این حالت رو هم میتونم خدمتتون بفرستم . و تمام کار هایی که لازم بوده رو انجام دادم و این مشکل رو نتونستم برطرف کنم .

#29473 پاسخ
    امیر
    میهمان

مربوط به مشکل نصب react native

#29484 پاسخ
    مهدی
    میهمان

با سلام.برنامتون که با موفقیت build شده ولی انگار بعدش پکیجر node بسته شده.شما کلا سیستمتون رو خاموش/روشن کنید و از دستور react-native start در دایرکتوری پروژه استفاده کنید
    ضمنا دستور adb باید در پوشه sdk/paltform-tools اجرا شود تا شناخته شود

در حال نمایش 5 نوشته (از کل 20)
پاسخ به: خطا در اجرای اپلیکیشن در شبیه ساز پس از نصب react native
اطلاعات شما: