“هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش .”

نورمن وینسنت پیل

ما چه میکنیم

هدف اصلی ما آموزش react native و react js با زبان فارسی است. ما برای تحقق این امر  تصمیم گرفتیم که از چهار قسمت و بدنه اصلی استفاده کنیم:

1)دوره های آموزشی : دوره هایی پروژه محور برای آموزش ساخت یک اپلیکیشن واقعی با react native وساخت وب اپلیکیشن با react js

2)آموزش متنی :  مقالات آموزشی برنامه نویسی react native

3)تله فیلم آموزشی : فیلم هایی کوتاه برای رفع اشتباهات متدوال در برنامه نویسی react native و react js

4)وبلاگ : مطالب آموزشی در مورد برنامه نویسی ، استارتاپ ، مدیریت و دنیای جذاب react native و react js

خیلی خوشحال و خرسندیم که به عنوان اولین مرجع آموزش فارسیreact native و react js شروع به فعالیت کردیم و میتونیم به جامعه توسعه دهندگان فارسی زبان react native و react js کمک کنیم.

ایده این سایت از کجا اومد

اوایل سال 96 بود که ما کار روی یک استارتاپ در زمینه گردشگری رو شروع کردیم. این استارتاپ قراره یک اپلیکیشن باشه که به مردم اماکن گردشگری ، سوغات و صنایع دستی رو بر اساس یک روش جدید معرفی کنه.چون ما استارتاپی هستیم و زمان خیلی برامون مهمه تصمیم گرفتیم اپلیکیشن رو با React Native  توسعه بدیم تا هر دو نسخه android و ios  رو با هم منتشر کنیم.اما  برای یادگیری react native منبع فارسی اصلا وجود نداشت و ما مجبور بودیم که برای رفع اشتباهات و پاسخ گرفتن سوالات کلی جستجو کنیم و منابع انگلیسی بخونیم. اینجا بود که تصمیم گرفتیم reactapp.ir رو راه اندازی کنیم تا تجربیاتمون و راه های رفع مشکلاتی که بهش برخوردیم و برمیخوریم با شما به اشتراک بزاریم.