کاربر عزیز، لطفا به موارد زیر جهت استفاده از خدمات سایت reactapp دقت فرمایید .

 1. کلیه قوانین وب سایت آموزشی reactapp  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک میباشد .
 2. جهت اطلاع رسانی از تخفیف ها ، رویداد ها و دوره های جدید امکان دارد reactapp برای اعضا وب سایت ایمیل ارسال کند ، در صورتی که کاربر تمایل به دریافت ایمیل نداشته باشد میتواند این گزینه را لغو کند .
 3. طبیعتا وب سایت reactapp به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.
 4. تمامی  تصاویر ، داده و اطلاعات ، لوگو و علائم تجاری و محتوای منتشر شده، اموال وب سایت آموزشی reactapp به حساب آمده و حق انتشار تمامی مطالب در انحصار این سایت میباشد . طبیعتا هرگونه کپی برداری بدون مجوز کتبی ، حق پیگرد قانونی را برای این فروشگاه دارد .
 5. وب سایت آموزشی reactapp  در تمام 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز به کاربران خود امکان ثبت سفارش میدهد .
 6. درصورت بروز هر گونه مشکل ، این وب سایت خود را موظف دانسته تا برطرف شدن کامل آن در کنار کاربر بوده و امکان پاسخ گویی و پیگیری برای کاربر از طریق پشتیبانی فراهم میباشد.
 7. در صورت وجود هر گونه مشکل در لینک های دانلود کاربر میتواند از طریق ایمیل و یا پشتیبانی تلگرام درخواست خود را ارسال کند .
 8. شما میتوانید انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق  صفحه تماس با ما، به اشتراک بگذارید و با ما در ارتباط باشید .
 9. برای دانلود هر دوره شما ده روز فرصت دارید که دوره رو دانلود کنید و هر لینک به تعداد 10 مرتبه قابل کلیک است.
 10. اگر از ده روز گذشت و شما نتونستید دوره رو دانلود کنیند میتونید از طریق پشتیبانی با ما در ارتباط باشید و درخواست مجدد لینک داشته باشید .
 11. فقط خریدار دوره میتواند از دوره ای که خریده استفاده کند و استفاده اشخاص دیگر غیر از خریدار دوره از نظر ما درست نیست.